Úvodní strana

O firmě S-Profit


Společnost S – Profit Opava s.r.o.

Sídlo společnosti S-Profitvznikla v roce 1994 jako nástupce fyzických osob. Nosným programem společnosti bylo od počátku podnikání v oboru zemědělství. V průběhu roku 1994 podepsala společnost smlouvu o prodeji a servisu motorových vozidel značky SEAT. Tuto činnost provozoval S – Profit Opava jako středisko a od roku 2003 přešla pod novou společnost s ručením omezeným S – Profit Auto. V roce 1997 koupila společnost S – Profit Opava zemědělskou farmu v Jindřichově ve Slezsku. Proto byla založená další společnost pro podnikání v zemědělské prvovýrobě S – Profit Agro.
Skupina S – Profit tudíž zahrnuje dvě společnosti s různými předměty podnikání.

S – Profit Opava s.r.o. - zabývající se zásobováním zemědělských subjektů pesticidy, hnojivy, osivy, zemědělskými potřebami, naftou a mazivy. Podstatnou část obratu firmy tvoří nákup, úprava a prodej zemědělských komodit. Dalšími činnostmi jsou maloobchodní prodej v prodejně Zahrada, navrhování a realizace závlahových systémů zahrad a hřišť, navrhování a realizace vratových systémů.

S – Profit AUTO - zabývající se prodejem a servisem automobilů na Polní ulici v Opavě.

Skupina S – Profit patři v současnosti mezi středně velké firmy a vydobyla si pevné místo na trhu Moravskoslezského kraje v oborech svého podnikání.

 

(C) 2005 Všechna práva vyhrazena společností S-Profit Opava s.r.o.